2 z 13
Przesuń zdjęcie palcem
Wynagrodzenie brutto: od 4300 zł do 8700 zł + dodatki...
fot. Tomasz Hołod / Polska Press

Praca w Kolejach Dolnośląskich. Na jakie stanowiska rekrutuje przewoźnik? Ile można zarobić w KD? [NOWE OFERTY PRACY]

Maszynista

Wynagrodzenie brutto: od 4300 zł do 8700 zł + dodatki

Zakres obowiązków:
* Prowadzenie pojazdu trakcyjnego zgodnie z rozkładem jazdy oraz obowiązującymi przepisami
* Dbanie o stan techniczny pojazdu i nadzór nad bezpieczeństwem jazdy
* Należyte prowadzenie dokumentacji pociągowej
* Współpraca z drużyną konduktorską

Wymagania:
* Uprawnienia do wykonywania pracy na w/w stanowisku
* Wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe
* Dyspozycyjność i chęć do pracy
* Stan zdrowia umożliwiający pracę na stanowisku maszynisty (Dz. U. z 2021 r. poz. 101)
* Mile widziane uprawnienia rewidenta

Koleje Dolnośląskie oferują:
* Stabilną i ciekawą pracę maszynisty
* Wysokie wynagrodzenie w podstawie + dodatki
* Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
* Pakiety socjalne m.in.: dopłaty do wypoczynku, pożyczki pracownicze, paczki dla dzieci na Mikołaja
* Benefity pracownicze m.in.: prywatna opieka medyczna, pakiety sportowe, ulga transportowa na przejazdy kolejami
* Dofinansowanie do studiów i nauki
* Udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe
* Możliwość rozwoju zawodowego
* Oferowane miejsca pracy: Legnica, Wrocław, Jaworzyna Śląska, Kłodzko, Jelenia Góra, Węgliniec

Kandydaci (maszyniści czynni, posiadający świadectwo maszynisty) na stanowisko maszynisty powinni przedstawić n/w dokumenty:
* Ksero licencji maszynisty
* Odpis świadectwa maszynisty z ostatniego okresu zatrudnienia
* Świadectwo pracy

Osoby aplikujące proszone wysłanie zgłoszenia na adres: [email protected] lub złożenie go osobiście w Biurze Zarządu (1. piętro).