KONKURS: Udane zakupy w Reporterze

Żeby dostać od nas bon zakupowy, wystarczy nas.. polubić :)

Od wtorku do czwartku będziemy rozdawać Wam bony warte 50 zł. Możecie je zrealizować w sklepie Reportera i np. robiąc zakupy za 100 zł, zapłacić tylko połowę (szczegółowe zasady realizacji nagrody określa regulamin). Wystarczy nas polubić na Facebooku (LINK DO NASZEGO PROFILU) i przysłać nam dowód swojej sympatii - link do swojego profilu na Facebooku.

Na maile czekamy we wtorek, środę i czwartek w godz. 9-15. W temacie koniecznie wpiszcie REPORTER, w treści podajcie link, swoje imię i nazwisko, adres i numer telefonu. Tylko takie maile będziemy brać pod uwagę. Codziennie nagrodzimy pierwszych 50 nadawców maili.

Adres: konkurs@gazeta.wroc.pl. Zapraszamy do zabawy!

REGULAMIN KONKURSU

POSTANOWIENIA OGÓLNE

1. Nazwa Konkursu:
Konkurs będzie prowadzony pod nazwą „Reporter”

2. Podmiotem urządzającym konkurs zwanym dalej „Organizatorem” jest firma REPORTER przy współpracy z POLSKAPRESSE O/Prasa Wrocławska, wydawcy Gazety Wrocławskiej i portalu wrocław.naszemiasto.pl.

3. Fundatorem nagród w konkursie jest Firma REPORTER.

4. Zasięg konkursu.
Konkurs odbędzie się na obszarze Wrocławia.

5. Czas trwania konkursu.
Konkurs rozpoczyna się w dniu 27 września 2011 r. o godz. 9.00 i kończy w dniu 30 września 2011r. o godz. 24.00

DANE OSOBOWE

6. Uczestnicy konkursu poprzez zgłoszenie udziału w konkursie automatycznie wyrażają zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie danych osobowych uzyskanych w związku z organizacją i przeprowadzeniem konkursu przez organizatora, a także na opublikowanie swego imienia, nazwiska, miejsca zamieszkania na liście zwycięzców. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich nie podanie lub cofnięcie zgody na ich wykorzystanie uniemożliwia udział lub dalszy udział w konkursie. Dane osobowe są niezbędne do przeprowadzenia konkursu i jego rozstrzygnięcia. Uczestnikom przysługuje prawo wglądu do informacji dotyczących danych osobowych, prawo do składania wniosku do organizatora o ich poprawienie oraz prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych osobowych.

UCZESTNICY KONKURSU

7. Uczestnikiem konkursu, na warunkach określonych w regulaminie, może być każda osoba fizyczna (z zastrzeżeniem pkt.9 regulaminu), zamieszkała na terenie Polski, która spełni warunki regulaminu.

8. Uczestnikami konkursu nie mogą być pracownicy organizatorów oraz członków ich najbliższej rodziny (tj. małżonkowie, dzieci, wnuki, rodzeństwo, rodzice)

9. Wzięcie udziału w konkursie jest równoznaczne:
- z akceptacją regulaminu konkursu,
- ze zobowiązaniem się do przestrzegania zasad określonych w regulaminie,
- z potwierdzeniem, że uczestnik spełnia wszystkie warunki niezbędne do wzięcia udziału w konkursie.

KOMISJA KONKURSOWA

10. W celu zapewnienia prawidłowej organizacji i przebiegu konkursu, a w szczególności w celu dokonania oceny prawidłowości zgłoszeń do konkursu oraz dokonania wyboru zwycięzców konkursu, Organizator powoła 2 osobową Komisję Konkursową. W skład Komisji Konkursowej wejdą osoby wytypowane przez Organizatora.

PRZEBIEG I ZASADY KONKURSU

11. Zadaniem konkursowym jest polubienie profilu wrocław.naszemiasto.pl na portalu Facebook, oraz wysłanie linka do swojego profilu na portalu Facebook, w celu potwierdzenia wypełnienia zadania konkursowego, na adres email: konkurs@gazeta.wroc.pl. W tytule wiadomość należy wpisać: „REPORTER”, w treści podać imię, nazwisko, adres i telefon kontaktowy.

12. Pierwsze 50 osób każdego dnia trwania konkursu, które prześlą email potwierdzający ich sympatię do portalu wrocław.naszemiasto.pl, między godziną 9.00 a 15.00 otrzyma nagrodę.

NAGRODY
13. Nagrodami w konkursie są talony o wartości 50 zł każdy, do zrealizowania w sklepie Reporter, przy minimalnej wartości paragonu 100 zł.

OGŁOSZENIE WYNIKÓW KONKURSU

14. Zwycięzcy o wygranej zostaną powiadomieni drogą mailową.

ODBIÓR NAGRÓD

15. Nagrody, w postaci kuponu, zwycięzca może odebrać w siedzibie Organizatora do dnia 30 października 2011 r. W przypadku nieodebrania nagrody w terminie, przejdzie ona na własność Organizatora.

16. Zwycięzca nie może domagać się zamiany wygranej nagrody na inną ani wypłaty jej równowartości w pieniądzu.

17. Organizator nie ponosi odpowiedzialności z tytułu rękojmi za wady fizyczne przyznanej nagrody.

POSTĘPOWANIE REKLAMACYJNE

18. Reklamacje mogą być zgłaszane przez uczestników konkursu od dnia rozpoczęcia konkursu, najpóźniej w ciągu 7 dni od daty wydania nagród. Reklamacje, które wpłyną po dniu 6 listopada 2011r. nie będą uwzględniane, niezależnie od daty stempla pocztowego.

19. Reklamacje rozpatruje Komisja Konkursowa. Reklamacja powinna zawierać: imię, nazwisko, dokładny adres uczestnika, przyczynę reklamacji wraz z jej uzasadnieniem oraz podpis. Reklamacja powinna zostać przesłana listem poleconym na adres Gazeta Wrocławska, ul. Św. Antoniego 2/4, 50-073 Wrocław.

20. Reklamacje rozpatrywane będą w ciągu 7 dni od dnia ich wpływu.

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

21. Niniejszy regulamin zostanie udostępniony uczestnikom konkursu do wglądu w siedzibie Organizatora oraz jest dostępny na Witrynie. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany zasad konkursu, a co za tym idzie także treści regulaminu.

(KZ)

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy łamie regulamin, to wyślij nam link do tego artykułu na pomoc@naszemiasto.pl

Wybrane dla Ciebie

Powiązane

Więcej na temat:

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, wyłącz Adblock na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3